FRANCHISE BAŞVURUSU

Bir bebek mağazası açmak istiyorsanız tek yapmanız gereken aşağıdaki formu doldurmak. Sonrasında sizi hemen uzmanımız arar. Tüm sorularınız yanıtlanır. İşlemleriniz başlatılır.

Bilgi için aşağıda ki kataloglarımızı inceleyebilirsiniz;

  Adınız Soyadınız(gerekli)

  E-posta Adresi (gerekli)

  Firma Adınız (Varsa)

  Telefon (gerekli)

  İL / İLÇE (gerekli)

  Bayilik Türü

  TÜRKİYE’DE BEBEK ÇOCUK ANNE ÜRÜNLERİ BAYİLİĞİ VEREN İLK FİRMA: ACTIV BABY

  Bebek çocuk anne ürünleri bayiliği veren firmalar, 4000 adetten fazla ürün çeşidiyle Bebek çocuk anne ürünleri kategorisinde en iyi FRANCHISE bayilik veren firmayız. Sektörümüzde dünya markaları ve ürün kalitesi bebeklerimiz için en iyi ürünleri özenle üretip anneler ve bebekli ailelere sunuyoruz. FRANCHISE bayilik ile XML ve Online sanal bayimiz olup markamıza güç katmak ister misiniz?

  Franchise Bayilik

  Franchising ve Activbaby Markalı bebek ve çocuk kategorisinde Bayilik almak için başvuru formunu doldurabilirsiniz. Franchise Bayilik alarak mağazanızı hemen açıp işinizin başına geçebilirsiniz. Sizlere bebek ve çocuk alanında satmanız için 4000 adetten fazla dünya markası ürünü sunuyoruz. Ürünleri isterseniz mağazanız üzerinden isterseniz de kendi siteniz veya pazaryerlerinde dilediğiniz gibi satışa sunabilirsiniz. Tüm franchise mağazaların E-ticaret satışlarında ürünleri sizin yerinize müşterilerinize biz gönderiyoruz. Paketleme kargolama işini depo dropship ekimiz sizin adınıza yapıyor. Daha hızlı ve güvenle ürünleriniz müşterinize ulaşıyor.