FRANCHISE BAŞVURUSU

Sayın Bayi adayı; Aşağıdaki formu kullanarak her türlü hizmet taleplerinizi bize ulaştırabilirsiniz. İlgili departmanda ki uzmanlarımız en kısa sürede sizlere dönüş yapacaklardır.

Bilgi için aşağıda ki kataloglarımızı inceleyebilirsiniz;


    Bebek çocuk anne ürünleri bayiliği veren firma

    Bebek çocuk anne ürünleri bayiliği veren firmalar, 4000 adetten fazla ürünü ile Bebek çocuk anne ürünleri kategorisinde en iyi FRANCHISE bayilik veren firmayız. Sektöründe ürün çeşitliliği ve ürün kalitesi ile müşteriler ve anneler için en iyi ürünleri özenle gönderiyoruz. FRANCHISE bayilik ile XML ve Online sanal bayi kayıtlarımızda mevcuttur.

    Franchise Bayilik

    Franchising ve Activbaby Markalı bebek ve çocuk kategorisinde Bayilik almak için başvuru formunu doldurabilirsiniz. Franchise Bayilik alarak mağazanızı hemen açabilirsiniz. Sizlere bebek ve çocuk alanında satmanız için 4000 adetten fazla ürün sunacağız. Ürünleri isterseniz mağazanız üzerinden isterseniz de diğer pazaryerlerinde istediğiniz gibi satabilirsiniz. E-ticaret satışlarında ürünleri mağazanıza sipariş etmenize gerek yok. Siparişleri sizlerin yerine biz gönderiyoruz.