Markalarımız

Ferrari

Ferrari Bebek Ürünleri, Fisher Price, Nania dağıtıcılığını Türkiye içerisinde firmamız üstlenmektedir. Firmamız, Ferrari Bebek Ürünlerini sadece bayilerine satış yapabilme yetkisini verme politikasını izlemektedir. Avrupadan ithal edilen, orjinal kaliteli ve ekonomik bu ürünü eğer sizde satmak istiyorsanız, Başvuru Formunu doldurabilir, Kolayca bebek mağazası açabilirsiniz !

Disney Bebek Ürünleri

Dünyaca ünlü Walt Disney’in orjinal bebek araç-gereç ve tekstil ürünlerini sadece ActivBabyStore’larda ve internet bayilerinde bulabilirsiniz! Türkiye’de en çok tercih edilen ürünlerden olan Disney Bebek Ürünleri Avrupa üretimli, dağıtıcılığını üstlendiğimiz bir ithalat markasıdır.

ComfyMax

ComfyMax markasının lisansı ve üretimi ActivBaby’e aittir. Üretimini Avrupa’da yaptırdığımız markanın bütün kalite belgeleri mevcut olmakla birlikte, Fiyat/Performans oranıyla anne ve babaların vazgeçilmezlerindendir.

Sema Baby

Sema Baby bebek tekstil ürünlerinin marka lisansı ve üretimi firmamızdadır. Üreticiliğini üstlendiğimiz bu tekstil ürünleri %100 pamuktan oluşmakta olup, organik tekstil belgesine sahiptir. Yine markamızı sadece bayilerimiz satabilmektedir.