Hakkımızda

Biz Kimiz?

Hakkımızda

Activ  Baby Grubu 2005 yılında, İstanbul’da, bebek ve çocuk ürünleri toptan satışı amacıyla kuruldu. Dünyanın önde gelen 350 den fazla markası, 8000 çeşit ürünüyle bebek ve hamile anne ihtiyaçlarının tamamına yönelik hizmet veren bir konsept oluşturuldu.

2012 yılında annelerin en çok tercih ettiği Sema Baby markasını bünyesine kattı. 2013 yılında Ferrari Bebek Ürünleri, Disney ve Nania oto koltukları markalarının  Türkiye distribütörlüğünü üstlendi. 2015 yılında ise ComfyMax ve Lumbaco markalarını tüketicilerle buluşturdu.

Sonraki yıllarda franchise şube sayısını 15’e, sanal bayi sayısını 80’e çıkardı. Activ Baby Store Franchise sistemi ise ilk defa 2014 yılında yatırımcılara sunuldu. İlk sene 6 franchise verildi.

Activ Baby Store Franchise sistemi ile Türkiye’nin hangi il veya ilçesinde mağaza açmak mümkün. Ayrıca, başvuru yapanlara bir de sanal mağaza açtırıp,  internetten satış yapma hakkı da veriliyor.

Adını; kuruluşumuzla birlikte büyüyen geleceğin aktif bebeklerinden alan markamız, sizler için ticari ve finansal yönü güçlü bir ana firma, uzun yıllar çalışabileceğiniz güvenilir, dinamik bir iş ortağınız olacak.

Günümüzde “zorunlu ihtiyaçlar” sınıfına yer alan anne ve bebek ürünleri ve içinde bulunduğumuz bu sektörü, yeniliklere ve öğrenmeye açık siz girişimcilere tavsiye ediyor, sizleri organizasyonumuzda yer almaya davet ediyoruz.

ActivBaby Franchise Team

Kurumsal

2005 yılından itibaren bebek sektöründe hizmet veren ActivBaby bulundurduğu markalar ve iş ortaklarına sunduğu fırsatlar ile sektörde hızla büyümektedir. İnternet üzerinden Sanal Bayiliği Xml aracılığıyla ve fiziki mağazaları Franchise sistemiyle tahsis etmektedir.

Vizyon

Türkiye’deki her bebeğe kaliteli, sağlıklı ve ekonomik bebek ürünlerini ulaştırabilmektir. Bu hedefimiz çerçevesinde Franchise bayilerimiz için kullandığımız misyon Türkiye’nin heryerinde kolayca bir bebek mağazası açabilmektir!

Müşteri Hizmetleri

Müşteri Hizmetleri departmanı siz sayın bayilerimiz ve müşterileriniz için, şikayetleriniz ve önerileriniz doğrultusunda özel olarak yapılandırılmıştır. Haftanın 7 günü 09:00 – 20:00 saatleri arasında ulaşabileceğiniz, şikayet yönetimi üstün müşteri hizmetlerinden dilediğiniz bilgiyi alabilir, merak ettiğiniz konuları danışabilirsiniz.

Girişimciler İçin

Franchise bayi adaylarımızın güleryüzlü, müşterilerinde iyi izlenim bırakan, bebekleri seven iş ortakları olması gerekir. Eğer sizde girişimci ruha sahipseniz, çalışkan, profosyonel, istikrarlı, gelişme ve öğrenmeye açık, teknolojik sistemleri kullanabiliyorsanız hemen tıklayıp başvurabilirsiniz!

Bayilik Şartlarımız

Mağazanın minumum 70m2 olması gerekmektedir. İş ortaklarımız bir güven ilişkisi içerisinde çalışabilmelidir. Bayilerimiz Bölge koruması, reklam desteği, Pazarlama ve Personel eğitimi, vadeli çalışma gibi yardımlar alabilmektedir.