Hakkımızda

Kurulduğumuz yıllarda, bebek bekleyen veya bebekli aileler, bu ürünlerin hepsini bir arada bulmakta zorluk çekiyorlardı. Biz ise, imkanları geniş olan aileler için lüks, dar bütçeli aileler için ise ekonomik ürünleri bir araya getirdik. Mağazalarımıza gelen ailelerin bebekleri için A dan Z ye tüm ihtiyaçlarına yönelik alışveriş yapabilmelerini sağladık. Bünyesinde dünyanın önde gelen 350 den fazla markası, sekizbin çeşit ürünüyle anne ve bebek ihtiyaçlarının tamamına yönelik hizmet veren bir konsept oluşturduk. Kısaca Activbaby bir markalar topluluğu olarak ortaya çıktı. ActivBaby annelerin doğum öncesinden, doğumdan sonrasına ; bebeğin ilk aylarından çocukluğuna kadar tüm ihtiyaçların, gereksinimlerine yönelik bütün marka ve ürünleri bir arada bulunduran bir alışveriş platformu olmakla beraber Türkiye çapında 100 den fazla satış noktası, mağaza, sanal mağaza ve depolarıyla sektördeki en büyük toptancı, finansal ve ticari gücüyle uzun yıllar çalışabilecek güvenilir bir iş ortağı oldu. Aynı zamanda B2B ve B2C yi bir arada uygulayabilen ilk ve tek örnek olmaya da devam etmekte.
Şimdiye kadar bebek marketler zinciri, xml hizmetleri ve sanal bayilik ağıyla Türkiyenin her yerindeki bebeklere ulaşabilen ActivBaby, yatırımcılardan gelen yoğun talep üzerine 2014 yılının Haziran ayından itibaren franchise vermeye de başlamıştır.

Bizim bir vizyonumuz var…: TÜRKİYE´DEKİ HER BEBEĞE, ÜRÜNLERİMİZLE 24 SAAT İÇİNDE ULAŞABİLMEK.

2005 yılından itibaren bebek sektöründe hizmet veren ActivBaby bulundurduğu markalar ve iş ortaklarına sunduğu fırsatlar ile sektörde hızla büyümektedir. İnternet üzerinden Sanal Bayiliği Xml aracılığıyla ve fiziki mağazaları Franchise sistemiyle tahsis etmektedir.

Activbaby.com, bebek ürünleri sektöründe başarılı bir iş modeli sunan bir bayilik fırsatı sunuyor. Yatırımcılara destek ve eğitim veren firma, marka bilinirliği ve müşteri potansiyeli ile avantaj sağlıyor. Anne bebek ürünleri ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ile sektörde öne çıkan Activbaby.com, bayilik almak isteyenler için cazip bir seçenekdir.

 

Ayrıca markamızın verdiği destekler şunlardır: Fizibilite Analizi, Mimari ve Dekorasyon Proje Desteği, Personel Desteği, Eğitim Desteği, Pazarlama Desteği, E-ticaret Desteği, Sosyal Medya Reklam, Ürün İade Desteği, Komşu Bölge Koruması.

98a45379-32a6-44aa-b3ee-6850ff400e5e

Activ Baby Store bebek mağazalar zinciri olarak ülkemizdeki doğum oranı, üretim ve ihracat açılımına uyumlu bir strateji izliyoruz. Türkiye’de üretilebilen ürünleri mümkün olduğunca ithal et- meyerek üretimini Türkiye’de gerçekleştirmeye başladık. Aynı zamanda bu ürünlerin standartlarının yüksek olmasını ve kalite belgelerinin bulunmasına özen gösteriyoruz. Üretimini yaptığımız bebek ürünlerinin komşu ülkelere ve Avrupa’daki franchisee’ler üzerinden ihracatını sağlıyoruz. Kısacası Activ Baby markamız ve ürünlerimizle bir dünya markası olma yolunda ilerliyoruz. Sürdürülebilirlik ise bu stratejilerimizin merkezinde
yer alıyor.

Büyüme ve sürdürülebilirlik stratejimiz

Activ Baby Store bebek mağazalar zinciri olarak ülkemizdeki doğum oranı, üretim ve ihracat açılımına uyumlu bir strateji izliyoruz. Türkiye’de üretilebilen ürünleri mümkün olduğunca ithal etmiyoruz ve üretimini Türkiye’de gerçekleştirmeye başladık. Aynı zamanda bu ürünlerin standartlarının yüksek olmasını ve kalite belgelerinin bulunmasına özen gösteriyoruz. Üretimini yaptığımız bebek ürünlerinin komşu ülkelere ve Avrupa’daki franchisee’ler üzerinden ihracatını sağlıyoruz. Kısacası Activ Baby markası ve ürünleriyle bir dünya markası olması yolunda ilerliyoruz. Sürdürülebilirlik ise bu stratejilerimizin merkezinde yer alıyor.

ActivBaby 2015 yılından beri Türkiye’nin en büyük bebek ürünleri toptancısı olarak hizmet vermektedir. Dünyaca ünlü 350’den fazla marka ve binlerce çeşit ürünle ile hizmet veriyoruz.

Aynı zamanda çocuklar, hamile hanımlar ve –doğum sonrası- annelere yönelik markaların da olduğu bir alışveriş platformuyuz. İmkanları geniş olan aileler için lüks, dar bütçeli aileler için ise ekonomik ürünleri bir arada sunuyoruz.

Mağazalarımız, depolarımız, fiziksel ve sanal bayilerimizle Türkiye’nin 100’den fazla noktasındayız. Anne bebek sektöründe ana ürün sağlayıcı, öncü, uzun yıllar çalışabileceğiniz güvenilir bir iş ortağıyız. 10 yıllık B2B(business-to-business) tecrübesine sahibiz.